image003.gif

Arzu Ceylan Has, Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümünden 2011 yılında mezun oldu. Ulusal Manyetik Rezonans Araştırma Merkezi'nde (UMRAM) beyin MR analizi yapmaktadır. Beyin görüntülemelerinin klinik araştırmaları üzerine çalışmaktadır.

İletişim:

Ofis    : +90 312 290 3014

E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Berk Silemek Lisans Eğitimini 2013 yılında Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümünde tamamladı.  Biyomedikal cihazları üstünde FPGA / Gömülü sistem tasarımı ve Sayısal Sinyal işleme uygulamaları yapmaktadır. Eylül 2013'ten bu yana UMRAM'da mühendis olarak görev yapmaktadır. 

 

Mustafa Can Delikanlı Balgat Anadolu Teknik Lisesi, Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Tıbbi Görüntüleme Programını bitirmiştir. Üniversite öğrenimine, Ankara Üniversitesi'nde devam ederek 2015 yılında Elektronik ve Otomasyon Bölümü Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Programı'ndan mezun olmuştur. 

Mustafa Can Delikanlı 2015 yılından beri UMRAM bünyesinde;3T MRG Sistem Operatörü ve RF Labaratuvarlar sorumlusu.Ayrıca Aysel Sabuncu Beyin Araştırmaları Merkezi Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Araştırma Konuları:MRG Klinik Çalışmalar,RF Coiller,RF Amplifikatörler,RF Filtreler

İletişim Bilgileri:

Ofis:(312)290 3012

E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ozan Emir lisans derecesini 2016 yılında Hacettepe Üniversitesi, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamladı. 2016-2017 seneleri arasında ODTÜ Teknokent'te bulunan KUASOFT Information Technologies Inc'de test mühendisi olarak çalıştı. Mart 2017 tarihinden itibaren ise RF Mühendisi olarak UMRAM'da görev yapmaktadır.

 

email: ozan.emir(at)bilkent.edu.tr

Umut Gündoğdu Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümünde 2004 yılında tamamladı. Aynı üniversitenin Biyomedikal Mühendisliği Programında, 2008 yılında Yüksek lisansını aldı. 2006-2012 yılları arasında İ.Ü. Elektrik-Elektronik mühendisliği bölümünde Araştırma görevlisi olarak çalışan Umut Gündoğdu, Nisan 2012’den beri UMRAM bünyesinde mühendis olarak görev yapmaktadır.

Başlıca çalışma konuları, işaret işleme, istatistiksel işaret işleme,  zaman-frekans analizi ve durağan olmayan işaretler ve bunların biyomedikal mühendisliği alanındaki uygulamaları olarak sayılabilir.

email: umut.gundogdu(at)bilkent.edu.tr
phone: +90 (312) 290 30 08

V. Nikolay viskusenko

Nikolay Viskuşenko, Troyka Med Tıbbi Sistemler A.Ş.'nin ve Nikolay Medikal Sistemler'in kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanıdır. 2007 yılında Bilkent Üniversitesi, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra 2010 yılında yine aynı fakülteden Yüksek lisans derecesini almıştır.Araştırma konuları manyetik rezonans görüntüleme, MR uyumlu ürünler ve girişimsel MR Sistemleridir. Nikolay Viskuşenko, aynı zamanda Bilkent Üniversitesi Biyomedikal Çalışma Grubu'nun üyesi, Ulusal Manyetik Rezonans Araştırma Merkezi (UMRAM)'da araştırma görevlisi ve TARGET (Teknogirişim İşletmeleri ve Araştırma Geliştirme Derneği) kurumsal ilişkiler lideridir.