umram3.png

Alireza Sadeghi was born in Tabriz, Iran, in 1990. He received the B.C. degree in electrical engineering from the University of Tabriz, in 2013.

He is currently Ph.D. student of electrical and electronics engineering at Bilkent University and also he is researcher at national magnetic resonance imaging research center (UMRAM). He is working on designing the RF-coils for MRI.

Mustafa Ütkür lisans derecesini Bilkent Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden aldı. Şu anda Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

e-mail: mustafa.utkur[at]bilkent.edu.tr

Ayşenur Karaduman, 2013 yılında ODTÜ Psikoloji bölümünden lisans derecesini aldı. Yüksek lisansını 2015 yılında Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladı. Şimdi ise Bilkent Üniversitesi Sinirbilim programında doktora eğitimine devam etmektedir.

e-mail: a.karaduman[at]bilkent.edu.tr

Özgür Yılmaz Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde Doktora eğitimine devam etmektedir. Lisans derecesini ODTÜ'den 2012 yılında alan Özgür Yılmaz, şu an UMRAM bünyesinde araştırma görevlisi olarak yer almaktadır.

e-mail: ozguryilmaz[at]ee.bilkent.edu.tr

Buse Merve Ürgen lisans eğitimini 2011 yılında Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladı. Yüksek lisans derecesini University College London (UCL) Bilişsel Sinirbilim bölümünden 2012 yılında aldı. Şuanda Bilkent Üniversitesi Sinirbilim programında doktora öğrencisidir. Beklentiye ve tahmine dayalı süreçlerin görsel algı üzerindeki etkisini psikofizik, modelleme ve fMRI yöntemleri ile araştırmaktadır.

İletişim:

Email: buseurgen[at]gmail.com

Tel: +90312 290 3003

 

Reza Babaloo masterini Iran Amir Kabir Teknoloji Universitesi Elektrik Muhendisligi bolumunden, lisans derecesini ise Iran Science and Technology Universitesinden aldi. Eylul 2017'de Bilkent Universitesi Elektrik Elektronik Muhendisligi bolumunde doktoraya basladi ve ayni zamanda UMRAMda arastirmalarini devam ettirmektedir.

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  

Cemre Arıyürek, Eylül 2011'de Bilkent Üniversitesi'nin Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünde yüksek lisans programına başlamıstır. Lisans eğitimini de Haziran 2011'de yine aynı bölümde tamamlamıştır. UMRAM'da MR Elastografisi üzerine çalışmaktadır. 

İletişim Bilgileri:

e-mail: cemre(at)ee.bilkent.edu.tr

telefon: +90 (312) 290 30 15

Salman Ul Hassan Dar UMRAM'da araştırma görevlisi, ve şu anda Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini sürdürmekte. UMRAM'a katılmadan önce, Pakistan'da National University of Sciences and Technology'de Mekatronik Mühendisliği'nde lisans eğitimini tamamladı. İlgilendiği alanlar computational neuroscience ve machine learning. 

Ehsan Kazemi lisans ve yuksek lisans derecesini AmirKabir Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden aldı. Şu anda Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünde Doktora eğitimine devam etmektedir. Aynı zamanda UMRAM'da araştırma gorevlisidir.

Sibel Akyuz master derecesini 2013'te CUNY Brooklyn Deneysel Psikoloji programında tamamladıktan sonra Bilkent Nörobilimler PhD programına girmiştir. 2015'ten beri UMRAM Cortical Dynamics and Perception Lab'da araştırmacı olarak çalışmaktadır. Araştırması hızlı hareket adaptastyonunun EEG korelatlari üzerinde odaklanmaktadır.

Emin Bilkent Üniversitesi Nörobilim programında doktora eğitimine devam etmektedir. Lisans diplomasını Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden, yüksek lisans diplomasını ise University of Texas at Austin Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümünden almıştır.

Tuba Şahin, Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Sempatik sinir sisteminde bulunan nöral krest hücrelerinin son fetal süreçte anormal şekilde bölünmesi ve değişiminden kaynaklanan Nöroblastom (pediatrik kanser) hakkındaki tezini tamamlayarak, 2016 yılında Johann-Wolfgang Goethe Üniversitesi “Disiplinlerarası Nörobilim” programından yüksek lisans derecesini (M.Sc.) tamamladı.

Şu anda Bilkent Üniversitesi Sinirbilim programında doktora eğitimini sürdürmektedir. Doktora araştırmasında psikoza yatkınlığın altında yatan gen-çevre ilişkilerini, beyin görüntüleme, genetik ve psikolojik analizlerle birleştirerek ikiz çalışmaları yürütmektedir.  

e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Esra Nur Çatak, 2013 yılında ODTÜ Psikoloji bölümünden lisans derecesini aldı. Yüksek lisansını 2015 yılında Koç Üniversitesi Bilişsel Psikoloji alanında tamamladı. Şimdi ise Bilkent Üniversitesi Sinirbilim programında doktora eğitimine devam etmektedir.

e-mail: nur.catak[at]bilkent.edu.tr

 

Doktor adayı olarak yürüttüğüm ana projelerde, memeli sistemlerinde ortaya çıkan telomer temelli transkriptom değişikliklerini çözümlemekteyiz. Şu ana kadarki araştırmalarımız telomer bazlı bağışıklığı baskılayıcı etkinin bilinmeyen moleküler mekanizmaları hakkında detaylı bilgiler sağlamıştır. Bu amaçla, Linux ortamında biyoenformatik araçları ve Python, C, R gibi dillerde ileri seviye programlama kullanmaktayız. Ana projelerimizin yanında, proteomik veri analizleri de bağışıklık konusu kapsamında yapılmaktadır.

Iletisim: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Koray Ertan Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde Doktora eğitimine devam etmektedir. Lisans derecesini aynıo üniversiteden 2012 yılında alan Ertan, halen UMRAM bünyesinde araştırma görevlisi olarak yer almaktadır.

 

İletişim:

Mobile : 05059153038

E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.