image001.gif

Akbar Alipour 2007 yılında Iran, Urmia Üniversitesinden Elektrik ve Elektronik mühendisliği programından mezun olduktan sonra 2011 yılında birleşik program altında ODTU ve Gazi üniversitelerinde ayni bölümden yüksek lisans derecesini almaya hak kazandı. Akbar 2012'den beri Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik mühendisliği doktora programı altında UMRAM bünyesinde araştırma görevlisi olarak çalışmakta. Girişimsel MR, MR kontrast ajanlar ve implant sensörler Akbar'in şimdiki ilgilendiği çalışma alanlarıdır. 

Özgür Yılmaz Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde Doktora eğitimine devam etmektedir. Lisans derecesini ODTÜ'den 2012 yılında alan Özgür Yılmaz, şu an UMRAM bünyesinde araştırma görevlisi olarak yer almaktadır.

e-mail: ozguryilmaz[at]ee.bilkent.edu.tr

Alireza Sadeghi was born in Tabriz, Iran, in 1990. He received the B.C. degree in electrical engineering from the University of Tabriz, in 2013.

He is currently Ph.D. student of electrical and electronics engineering at Bilkent University and also he is researcher at national magnetic resonance imaging research center (UMRAM). He is working on designing the RF-coils for MRI.

Pınar Boyacı received her B.A. degree from the department of Psychology at Bilkent University, Ankara in 2010. Then she received her MSc. degree from Clinical Neurosciences department at Dokuz Eylül University, İzmir in 2012. She is currently PhD student in Molecular Biology and Genetics department at Bilkent University with scholarship from TÜBİTAK BİDEB. She is a research assistant in the same department.

Her research interests cover cognitive neuroscience approach to understand brain mechanisms in healthy individuals and patients with neurodevelopmental or neurodegenerative disorders and human visual system by using psychophysical and functional Magnetic Resonance Imaging (fMRI) techniques.

Contact:

Office: +90 (312) 290 3014

E-mail: pinarboyaci[at]bilkent.edu.tr

Ayşenur Karaduman, 2013 yılında ODTÜ Psikoloji bölümünden lisans derecesini aldı. Yüksek lisansını 2015 yılında Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladı. Şimdi ise Bilkent Üniversitesi Sinirbilim programında doktora eğitimine devam etmektedir.

e-mail: a.karaduman[at]bilkent.edu.tr

Reyhan Ergün, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden 1991'de lisans, 1995'de yüksek lisans derecelerini aldı. 1991 ve 2013 yılları arasında, araştırma ve geliştirme mühendisi olarak ASELSAN'da çalıştı. Ocak 2014 tarihinde, Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü'nde doktora programına başladı. 

İletişim Bilgileri:

Tel: +90 (312) 290 8776 (UMRAM)

rergun( )ee.bilkent.edu.tr

 

Bismillah Nasir Ashfaq is currently an MS student in Electrical and Electronics Engineering at Bilkent University, Turkey.

Past: BE (Electrical Engineering), National University of Science and Technology (NUST), Pakistan.

Contact Information: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Buse Merve Ürgen lisans eğitimini 2011 yılında Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladı. Yüksek lisans derecesini University College London (UCL) Bilişsel Sinirbilim bölümünden 2012 yılında aldı. Şuanda Bilkent Üniversitesi Sinirbilim programında doktora öğrencisidir. Ayrıca 2013 yılından beri UMRAM'da araştırmacı olarak çalışmaktadır. 

İletişim:

Email: buseurgen[at]gmail.com

Tel: +90312 290 3003

 

Soheil Taraghinia lisans derecesini Tahran Azad Üniversitesi Elektronik Mühendisliği Bölümünden aldı. Şu an Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümünde özel ögrenci olarak yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

İletişim Bilgileri:

Office: +90 (312) 290 3010

email: soheiltaraghinia[at]bilkent.edu.tr

Cemre Arıyürek, Eylül 2011'de Bilkent Üniversitesi'nin Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünde yüksek lisans programına başlamıstır. Lisans eğitimini de Haziran 2011'de yine aynı bölümde tamamlamıştır. UMRAM'da MR Elastografisi üzerine çalışmaktadır. 

İletişim Bilgileri:

e-mail: cemre(at)ee.bilkent.edu.tr

telefon: +90 (312) 290 30 15

Halen
-- Cortical Dynamics and Perception Lab' ta, Hulusi Kafalıgönül tarafından yürütülen görsel zaman ve hız algısına işitsel etkinin (zamansal ventrilokluk etkisi) nöral mekanizmalarını araştıran bir projede yer almaktadır
-- Doktorasına, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ), Bilişsel Bilimler bölümünde
devam ediyor.
 
Mezuniyet
-- Yüksek Lisans, Bilişsel Bilimler, ODTÜ, Ankara (2009)
-- Lisans, Bilgisayar Mühendisliği, Ege Universitesi, İzmir (2006)
 
Geçmiş
-- Atılım Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği, Araştırma Görevlisi (2 yıl)
-- ODTÜ Bebek Araştırmaları Merkezi (BeBeM), bebeklerde dil gelişimi üzerine bir proje (2 yıl)
-- ve ODTÜ NöroSinyal Laboratuvarı, kısa zamanlı yanılsamalı bellek üzerine bir EEG çalısması (1 yıl)
 

Ehsan Kazemi lisans ve yuksek lisans derecesini AmirKabir Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünden aldı. Şu anda Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünde Doktora eğitimine devam etmektedir. Aynı zamanda UMRAM'da araştırma gorevlisidir.

Zahide Pamir Bilkent Üniversitesi Sinirbilim programında doktora öğrencisidir. 2014 yılında ODTÜ Bilişsel Bilimler programından yüksek lisans derecesini; 2011 yılında Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünden lisans derecesini aldı. 

Şu an UMRAM'da araştırmacı olarak çalışmaktadır. Çalışma konuları psikofizik ve fMRG yöntemleri kullanarak insan görsel sisteminin araştırılması üzerinde yoğunlaşmıştır. 

 

 

Tel: 312 290 30 94

e-mail: zahidepamir[at]gmail.com

 

Koray Ertan Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde Doktora eğitimine devam etmektedir. Lisans derecesini aynıo üniversiteden 2012 yılında alan Ertan, halen UMRAM bünyesinde araştırma görevlisi olarak yer almaktadır.

 

İletişim:

Mobile : 05059153038

E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.