image001.gif

Fatima tu Zahra received her BE degree in Electrical Engineering from National University of Science and Technology (NUST), Pakistan in 2015. She is currently an MS student in the department of Electrical and Electronics Engineering at Bilkent University. 

Contact Information:

Email : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Damla Sarıca lisans derecesini Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümünden Haziran 2014’te aldı. Şu an Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

İletişim Bilgileri

Mail: dsarica at ee.bilkent.edu.tr 

Mobile: 0 534 462 50 05 

 

Ecem Bozkurt lisans derecesini Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden Haziran 2014'te almıştır. Aynı bölümde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

İletişim Bilgileri:

ebozkurt at ee.bilkent.edu.tr, ecembozkurt at bilkent.edu.tr

Mustafa Ütkür lisans derecesini Bilkent Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden aldı. Şu anda Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

e-mail: mustafa.utkur[at]bilkent.edu.tr

Sevgi Gökce Kafali, lisans egitimini 2011-2015 yillari arasinda Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisligi bölümünden almistir. Eylül 2015 itibariyle ayni bölümünde yüksek lisans egitimi almaktadir.

 

e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bilkent Üniversitesi Nörobilim bölümünde yüksek lisans öğrencisidir.  Yrd. Doc. Hulusi Kafalıgönül gözetiminde, Gestalt gruplanma ilkelerine göre düzenlenmiş görsel-işitsel uyarıcıların Çoklu Model Entegrasyonu ile ilgili çalışmalarını yürütmektedir. 

Contact information

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yavuz Muslu, lisans eğitimini ocak 2015'te Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühensiliği bölümünde tamamlamıştır. Aynı bölümde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

İletişim bilgileri: 

E-mail:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fatma Seyhun Üstün Psikoloji lisans derecesini 2013 yılı Haziran ayında Bilkent Üniversitesi'nden aldı. Araştırma ilgi alanları özellikle sağlıklı ve hasta bireylerde beyin ve davranışın ilişkisini incelemek üzere nöropsikoloji ve kognitif nörobilime odaklanmaktadır.


Kendisi şu anda Bilkent Üniversitesinde Nörobilim alanında master yapmakta ve Assist. Prof. Katja Dorschner ile bir oksipital pakigiri hastasının görsel beyin mekanizmalarını inceleyen bir TÜBİTAK projesinde araştırma asistanı olarak yer almaktadır.  

İletişim Bilgileri

Ofis: 0 312 290 3014
E-mail / E-posta Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ömer Burak Demirel; Bilkent Üniversite'si Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimi almaktadır. Lisan eğitimini Ocak 2015'de Bilkent Üniversite'si Elektrik ve Elektronik Mühendislği bölümünden almıştır. 

 

İletişim Bilgileri

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği lisans öğrencisi

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Salman Ul Hassan Dar UMRAM'da araştırma görevlisi, ve şu anda Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimini sürdürmekte. UMRAM'a katılmadan önce, Pakistan'da National University of Sciences and Technology'de Mekatronik Mühendisliği'nde lisans eğitimini tamamladı. İlgilendiği alanlar computational neuroscience ve machine learning. 

Bilkent Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği lisans öğrencisi

Email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

Efe Ilıcak Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Lisans eğitimini de Haziran 2014' de yine aynı bölümde tamamlamıştır. UMRAM'da araştırma gorevlisi olarak çalışmaktadır.