Hizmet Alımları

– UMRAM’da deney yapmak isteyen araştırmacıların bu web sitesinde verilen numaralardan bizimle iletişime geçmeleri gerekmektedir.
– Tüm MR tarayıcısı kullanıcılarına talep etmeleri halinde randevu verilecek ve bir rezervasyon formu göndermeleri gerekecektir. Rezervasyonun onaylanmasının ardından, ilk kullanımda kullanıcılara deneyleri boyunca teknisyenlerimiz tarafından rehberlik edilecek ve araştırmacılar tarafından talep edilmesi halinde sonraki kullanımlar için rehberlik devam ettirilebilecektir.

– Teknisyen destekli -3T MR tarayıcı kullanım ücreti 110 Euro/saat+KDV’dir.
– Teknisyen desteği olmadan 3T MR tarayıcı kullanım ücreti 100 Euro/saat + KDV’dir.
– 1,5 T MR tarayıcı teknisyen destekli kullanım ücreti 800 TL + KDV’dir.
– 1,5T MR tarayıcı teknisyen desteksiz kullanım ücreti 625 TL/saat + KDV’dir.
– TxArray, radyo frekans amplifikatörü ve fMRI yazılımı sistemin opsiyonlarıdır, bu nedenle kullanımları için ek ücret alınmaz.
– Bir MR taraması yapmadan önce, tüm kullanıcıların zorunlu bir MR Güvenlik ve Kullanıcı Eğitimini tamamlamaları ve UMRAM’daki tüm güvenlik ve kullanım düzenlemelerini tam olarak bildiklerini ve kabul ettiklerini onaylamak için bir belge imzalamaları gerekmektedir. UMRAM personeli, prosedürün her adımında araştırmacılara yardımcı olmaya hazırdır ve kullanıcılara geçmişleri ne olursa olsun her zaman gerekli destek sağlanır.

– Hibe Başvurularında Hizmet Bedelleri için ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun Proforma Faturalar da sağlıyoruz. Ayrıca, TÜBİTAK veya AB gibi finansal fonlara başvuracak araştırmacılar ilk deneylerini UMRAM’da ücretsiz olarak yapabilirler (Koşullar geçerlidir).