![](https://umram.bilkent.edu.tr/wp-content/uploads/2019/02/DSC_0091-1-e1551256453636.jpg)
UMRAM, Dr. Utku Kaya için bir veda partisi düzenledi. 2014’ten beri UMRAM’da araştırmacı olarak bulunan Utku, ağırlıklı olarak, “EEG deneyleri yaparak çok sensörlü insan hareketi algısı” üzerine çalıştı. Utku, sinirbilimi çalışmalarına post-doktora ile “University of Michigan, School of Medicine”da devam edecek. UMRAM-EEG Lab adına, ona bütün katkıları için teşekkür eder, sinirbilimi kariyerinde ona başarılar dileriz.
Read More